Tudor Mihăiță, cel mai titrat antrenor român de Jiu Jitsu Brazilian, vine la Piatra-Neamț
Tudor Mihăiță, cel mai titrat antrenor român de de Jiu Jitsu Brazilian, va susține un seminar sâmbătă, 15 septembrie, ora 11:00, la Sala Polivalentă din Piatra-Neamț.
„Tudor Mihăiță este leaderul organizației Absoluto, cel mai vechi și de succes proiect BJJ românesc. Este prima centură neagră din România, multi medaliat național și internațional. Este o onoare să îl avem printre noi! Seminarul este deschis tuturor sportivilor, indiferent de afiliere sau ramură sportivă.”, a declarat gazda evenimentului, Tony Pruteanu – reprezentantul clubului Absoluto BJJ Piatra-Neamț.
Cost:
60 ron – membri Absoluto
80 ron – pt cei care nu sunt membri Absoluto
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)