Incendiu la un apartament din Piatra-Neamț
În jurul orei 16.00 s-a semnalat producerea unui incendiu la un apartament din Piatra-Neamț, pe str. Ștefan cel Mare (în spatele magazinului Altex). Cel mai probabil este vorba despre mâncare uitată pe foc.
UPDATE: Niște copii au văzut ieșind fum de la geamul unui apartament situat la etajul 2 al clădirii. În apartament se afla o chiriașă care se pare că a adormit în timp ce prepara dulceață la aragaz.
Revenim cu informații.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)