Veste bună pentru iubitorii de competiții sportive și ATV-uri din Neamț
Județul Neamț urmează să fie gazda unui concurs de profil în luna octombrie a acestui an.
„L-am vizitat pe organizatorul concursului, Bogdan Anania, un pasionat al sporturilor cu motor, susținător înfocat al judetului și un promotor al frumusetilor Neamțului, pentru a pune la punct câteva detalii privind această competiție. Traseul urmează a fi stabilit în perioada următoare împreună cu reprezentanții Federației Române de ATV, evenimentul din Neamț fiind o etapă a concursului național de ATV-uri.”, a declarat președintele CJ Neamț, Ionel Arsene.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)