Femeie de 77 de ani, din Piatra-Neamț, găsită decedată în propria locuință
Marți, 12.06.2018, la ora 16:03, Dispeceratul Integrat ISU – Ambulanță al județului Neamț a fost anunțat prin numărul unic pentru apeluri de urgență „112” despre faptul că o persoana nu raspunde la ușa apartamentului și se simte un miros întepător pe holul blocului.
La locul evenimentului s-au deplasat pompierii salvatori cu o autospecială de descarcerare și un echipaj SMURD din cadrul Detașamentului de pompieri Piatra-Neamț.
Persoana de sex feminin (B.A.), în vârstă de 77 de ani, a fost găsită decedată în bucătăria locuinței.
- Articol documentat cu sprijinul ISU Neamț.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)