Centru multicultural la intrarea în Piața Centrală
Nu știm cine a dat voie să explodeze multi-culturalismul la intrarea în piață, dar tarabe și grupuri de etnici gălăgioși care își aduc și copii la locul de muncă te fac să te gândești de două ori când vrei să intri în piață.
O fi bine, o fi rău, asta judecă fiecare, dar cert este că nu pare confortabil pentru clienți.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
S-ar parea ca politia comunitara chiar este platita degeaba !