S-a dat startul campaniei de ecologizare „Piatra Curată”
Municipalitatea a dat startul Campaniei Piatra Curată!
Toţi cei care doresc să se alăture campaniei, persoane fizice, sunt rugaţi să ia legătura cu preşedinţii asociaţiilor din care fac parte. De asemenea, ONG-urile şi agenţii economici care nu s-au înscris deja în campanie şi doresc să o facă sunt rugaţi să apeleze numărul de telefon 0233210872.
Președinții Asociațiilor de Locatari mai pot intra în posesia materialului săditor și a sacilor pentru deșeuri și mâine, 12 aprilie, între orele 10:00-14:00, la foișorul din Parcul Central.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
societatea salubritas a murit?