Președintele CJ Neamț, Ionel Arsene, mesaj de condoleanţe în urma tragediei petrecute pe podul de la Viișoara
Județul Neamț este cuprins de o tragedie fără margini, nouă oameni murind stupid, într-un cumplit accident care a avut loc miercuri noaptea, pe podul de la Viișoara.Regret nespus pierderile ireparabile ale familiilor lor, regret sfârșitul tragic al nemțenilor care așteptau să ajungă alături de cei dragi pentru a petrece Sărbătorile Pascale și îmi exprim toată compasiunea față de rudele îndoliate!
Dumnezeu să le ierte sufletele și să le țină în împărăția Sa! – este mesajul președintelui Consiliului Județean Neamț, Ionel Arsene.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)