27 martie, ora 15:00 – Ședință Solemnă a Consiliului Local Piatra-Neamț
PRIMARULMUNICIPIULUI PIATRA NEAMŢ
CONVOCARE a Consiliului Local al Municipiului Piatra-Neamţ în Ședinţă Solemnă
Primarul Municipiului Piatra Neamţ, Dragoș Chitic invită Consiliul Local al Municipiului Piatra Neamţ, în data de 27.03.2018 – ora 15:00, în sala de şedinţe a Primăriei municipiului Piatra Neamţ, la o Ședință Solemnă în vederea adoptării Declarației de Reunire a României cu Republica Moldova, cu valoare moral-simbolică.
Primar,
Dragoş CHITIC
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)