Crimă la Borlești, pe fondul consumului de alcool
O crimă oribilă a avut loc în zorii zilei de 23 martie, în comuna Borlești. Un bărbat și-a pierdut viața în urma unei bătăi în care au mai fost implicate 4 persoane. Victima și celelalte persoane s-au cinstit cu alcool la un bar din comună.
Târziu, după miezul nopții, aceștia au hotărât să plece acasă. Pe fondul consumului de alcool, între ei a izbucnit o ceartă care a degenerat într-o bătaie.
În urma acestui nefericit eveniment, un tânăr de 24 de ani, care a fost bătut cu sălbăticie (cu pumni și picioare), și-a pierdut viața.
Cercetările sunt continuate de polițiști și procurorul criminalist pentru a se stabili exact autorul sau autorii omorului.
Vom reveni.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)