Avarierea unei conducte peste Cuiejdi a lăsat fără apă câteva străzi din Piatra-Neamț
Pentru remedierea unei avarii survenite, astazi, 08.03 2018, la reteaua de distributie a apei potabile din Piatra Neamt, str.Ozana, traversare Cuiejdi, Compania Judeteana Apaserv S.A a fost nevoita sa sisteze furnizarea apei potabile incepand cu ora 14:50, pana la remediere, pe str.Rodnei, Costache Negri, Cuiejdi si str.adiacente.
Ne cerem scuze tuturor utilizatorilor afectati, pe care ii asiguram ca echipele ApaServ fac tot posibilul pentru remedierea avariilor intr-un timp cat mai scurt si pentru reluarea furnizarii apei potabile.
Pentru informatii suplimentare, beneficiarii nostri pot suna la Dispeceratul ApaServ care functioneaza nonstop, la numarul de telefon 0233/233340, sau pot accesa site-ul companiei http://www.apaserv.eu