Accident in Piatra Neamt
In urma cu cateva ore, un sofer a insistat sa isi intersecteze traiectoria cu alta masina, insistenta din care a rezultat avarierea grava a autoturismelor si, ca printr-o minune, nu s-a reusit surprinderea niciunui pieton pe trotuar. Dupa cum va sfatuiam, niciodata sa nu mergeti linistiti daca sunteti pe trotuar sau daca trotuarul are stalpi care ar putea opri o masina. Dupa cum se vede si in pozele de la acest accident, orice e posibil.
Art. publicat la ora 14.00, 25 iunie
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Noroc ca nu era nici un pieton pe acolo.