Noul director interimar al Spitalului Județean de Urgență Piatra-Neamț este dr. Cristina Atănăsoaie Iacob
În urma încheierii mandatului interimar al managerului Spitalului Județean de Urgență Piatra-Neamț, noul mandat interimar a fost preluat tot de dr. Cristina Atănăsoaie Iacob. Aceasta nu este o prelungire, ci este vorba despre un nou mandat acordat. Același model a fost folosit și în cazul managerului Lazăr. Mandatul dr. Cristina Atănăsoaie Iacob se va încheia odată cu finalizarea concursului de manager al Spitalului Județean de Urgență Piatra-Neamț. Cel mai probabil acest concurs se va desfășura în primăvara acestui an.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Succes…
Succes
Intuneric!
Daca nu fac nimic ,degeaba mai ocupa acel post… valabil pt toti