Prima ediție a Târgului de Crăciun din Borlești
Miercuri, 6 decembrie, de Moș Nicolae, în fața Căminului cultural, a debutat prima ediție a Târgului de Crăciun din Borlești. Inițiativa aparține Primăriei comunei Borlești, care și-a propus să aducă în sufletele localnicilor magia sărbătorilor de iarnă.
Prima ediție a Târgului de Crăciun de la Borlești va fi una plină de surprize și momente speciale.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)