Incendiu la o locuință din Sarata
Sâmbătă, 19 august, în jurul orei 20:00, s-a semnalat un incendiu izbucnit la o anexă gospodărească în Piatra-Neamț pe strada Petru Movilă (zona Peco Socar). La fața locului s-au deplasat 2 autospeciale cu apă și spumă cu 7 subofițeri.
Conform ISU Neamț, în jurul orei 20:30 incendiul a fost lichidat. A ars o magazie de circa 10 metri pătrați.
Offf doamne fereste !
Necaz
DOAMNE FEREȘTE !