Daca ar fi cum ,, AR TREBUI SA FIE „ ( ADICA , FIECARE CETATEAN CARE ESTE PREZENT LA ZIUA COMUNEI , DUPA CUM ESTE SI ,, DATINA „ ) , sa primeasca ,, UN MIC „ ar fi ceva facut ptr. CETATENII COMUNEI !!! Nu sa ia cei din ,, Primarie „ !!! inteleg ca fiecare ,, trage „ pt. un trai mai bun dar SA NU FACEM DISCRIMINARI !!!!!!!!
Daca ar fi cum ,, AR TREBUI SA FIE „ ( ADICA , FIECARE CETATEAN CARE ESTE PREZENT LA ZIUA COMUNEI , DUPA CUM ESTE SI ,, DATINA „ ) , sa primeasca ,, UN MIC „ ar fi ceva facut ptr. CETATENII COMUNEI !!! Nu sa ia cei din ,, Primarie „ !!! inteleg ca fiecare ,, trage „ pt. un trai mai bun dar SA NU FACEM DISCRIMINARI !!!!!!!!