O șoferiță din Neamț a intrat sub un TIR pe ruta Roman-Bacău
Vineri, 11 august, pe DN 2 a avut loc un accident rutier în care au fost implicate un autoturism și un TIR, în afara localității Berești-Bistrița din județul Bacău.
O tânără din județul Neamț, aflată la volanul autoturismului, a pierdut controlul mașinii și a intrat într-un TIR staționat. Atât șoferița, cât și pasagera din autoturism au ajuns la spital pentru îngrijiri medicale, scrie desteptarea.ro.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)