Un nou consilier local liberal va lua locul demisionarului Popescu Vasile
Mircea Florian Beteringhe este noul consilier local PNL care va lua locul lui Popescu Vasile, cel care a demisionat din Consiliul Local Piatra Neamț.
În campanie, domnul Beteringhe zicea că se va ocupa de problemele cetățenilor din cartierul Speranța și s-a ocupat … Chiar suntem aproape siguri că la rubrica diverse de la ședința de CL va ridica cel puțin câteva probleme cu care se confrunta cei din Speranța…
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)