O studentă la Drept, stagiu de practică la Poliția Locală din Piatra-Neamț
În cadrul Politiei Locale Piatra-Neamț se afla în efectuarea stagiului de practica o studentă din cadrul Universității “OVIDIUS” Constanța, Facultatea de Drept și Știinte Administrative, Specializarea Poliție Locală.
Respectivul stagiu se desfășoară pe parcursul a 3 săptămâni, având cumulate un număr total de 90 de ore de practica distribuite în mod egal în cadrul tuturor compartimentelor și birourilor ( Control comercial, Disciplina în Constructii, Protecția Mediului, Ordine Publică și Siguranța Rutieră).
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Nare cine ma amenda a mai aparut una