Accident la intrarea în Crăcăoani
În timpul manevrei de evitare a unei mașini intrate pe contrasens, o mașină de teren, marca Mercedes, a ieșit de pe carosabil intrând într-un șanț și izbindu-se violent de un cap de pod.
Din declarațiile martorilor, Mercedes-ul se deplasa pe direcția Piatra-Neamț – Tîrgu Neamț, iar pe contrasens a intrat o mașină mică ce se deplasa pe direcția Tîrgu Neamț – Piatra-Neamț. Accidentul a avut loc astăzi, 23 mai.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
in canalizarea voastra avansata a ajuns /ce conteaza ca e de lux sau nu
WAI ! Si o luat Tata ceep . De amu faceti bine si sadeti pi la casele voastre , Sa nu va puie Belzebut sa i iesiti prin cale ,ca ast CEEP calca nu ,,, ! Tata meu cu ce se ocupa ? CUm cu ce E Pacurar European , Ciobanes ,ca GHITA cel cu iphone si mitoasa , i se mai spune si FIZZ Ciobanes ,asta pentru ca umbla incliftat si cu tuharca pe el , cu ochelari D ^G pe cap , iar pe desubt cu toaipa , asta ptr a nu pati ca Nechifor Lipan cand o inceput businessu cu CUTUi si tot asa un inceput de sfarsit in sant o avut ! In rest cu Reparatia nu i Bai , ca are taticu nr de mobil a lu nea GIGi capo di tutti capo a ciobanesilor romani , care nea Gigi are niste rangute ,scurtaturi di fer , o indreptat el Maybachu daramite Ceepu lu Taticu , O descurcam noi cumva .
Si dacă e de lux, ce?
Se poate intampla oricui!!
Conduc ca nebuni ori sunt beti ori …………….. altele si mai rele !
Din cauza unor iresponsabili, poti ajunge victimă