Cupa României la Volei 2017, duminică, 30 aprilie, la Piatra-Neamț
Iubitorii de sport vor avea parte de un adevărat regal voleibalistic, duminică, 30 aprilie, la Piatra-Neamţ. În cadrul Cupei României la Volei 2017 se vor disputa finalele la volei feminin şi volei masculin. La feminin, pentru trofeu, vor juca începând cu ora 14:00, Știința Bacău și CS Volei Alba Blaj, iar la băieți se vor înfrunta, de la ora 18:00, Arcada Galați și ACS Volei Municipal Zalău.
Evenimentul se va desfășura în Sala Polivalentă, intrarea la meciuri fiind liberă.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)