31 martie, ultima zi în care puteți beneficia de 10% reducere la plata impozitelor locale
Pe ultima sută de metri mai puteți beneficia de reducerea de 10% la plata impozitelor locale.
„Astăzi, 31 martie, este ultima zi în care puteți beneficia de bonificația de 10 % la plata impozitelor locale. Pentru că susțin o politică fiscală prietenoasă, am păstrat impozitele și taxele locale nemajorate, pentru a veni în sprijinul contribuabililor și a stimula investițiile în oraș. Vă reamintesc că aveți posibilitatea plății și cu cardul bancar și varianta alternativă, comodă și modernă, a plății on-line prin ghiseul.ro.”, a declarat primarul Dragoș Chitic.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)