Pietreanul care participă la „Chefi la Cuțite”, Ioan Popa, în echipa lui chef Dumitrescu
Pietreanul care participă la „Chefi la Cuțite”, Ioan Popa, a ajuns aseară în echipa lui chef Florin Dumitrescu. Talentatul bucătar a reușit fără probleme să treacă de probele din bootcamp: prima a presupus realizarea unei creme de brânză, iar cea de-a doua prepararea unui mic dejun. După cele două probe, cei trei chefi și-au ales și echipele. Ioan Popa a fost cooptat de Chef Dumitrescu, pe care îl consideră mentorul său.
„Așa cum mi s-a îndeplinit prima dorință de a lua cuțitul, așa mi s-a îndeplinit și cea de a doua dorință.”, a declarat Ioan Popa pe pagina sa de Facebook
Despre Ioan Popa mai puteți citi și în articolele:
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)