Primirea delegațiilor Guvernelor României și R. Moldova la Consiliul Județean Neamț
În jurul orei 11.10 la Consiliul Județean Neamț a avut loc primirea oficialilor Guvernelor României și Republicii Moldova. Premierul Sorin Grindeanu se află în aceste momente la Piatra-Neamț, urmând ca premierul Republicii Moldova să sosească în curând.
Primirea delegației Guvernului Republicii Moldova
Primirea delegației Guvernului României
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)