Strada Dragoș Vodă din Piatra-Neamț se termină cu un depozit ilegal de deșeuri
Strada Dragoș Vodă din Piatra-Neamț se termină cu un depozit ilegal de deșeuri. Acest lucru ne-a fost semnalat de un cititor care este, pe bună dreptate, deranjat de nepăsarea pietrenilor care consideră spațiul public propriul lor coș de gunoi.
Fotografiile trimise redacției noastre fac cât o mie de cuvinte, reflectând exact respectul pe care îl arată unii localnici față de mediul în care trăiesc.
Un exemplu clar de ”Așa Nu”!
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Cata nesimtire! Nu am cuvinte…