”Mărțișor pentru mama”, spectacol dedicat Zilei de 8 Martie
Clasa de canto, muzică ușoară, a Școlii Populare de Arte (coordonator, Roxana Apreutesei) celebrează apropiata zi de 8 Martie printr-un spectacol muzical care va avea loc vineri, 3 martie 2017, ora 16:00, la sala „Calistrat Hogaș” a Consiliului Județean Neamț.
Intrarea este liberă, în limita locurilor disponibile.
Vă așteptam cu drag, să sărbătorim împreună Ziua Mamei, menționează organizatorii.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)