Accident de circulatie cu trei victime
În noaptea de 26/27.03.2011, în jurul orei 02.20, în timp ce conducea un autoturism pe DN 2 – E 85, în afara localitătii Secuienii Noi, numitul A. Daniel fiind sub influenta băuturilor alcoolice nu a adaptat viteza de deplasare la conditiile de drum, a părăsit partea carosabilă răsturnându-se în afara acesteia. În urma evenimentului a rezultat vătămarea corporală gravă a numitului G. Romică Nicolae de 21 ani si rănirea usoară a numitilor L. I. Vasile 18 ani si M.A. Gheorghe de 18 ani, toti trei pasageri si avarierea autoturismului în proportie de 90%.
În cauză a fost întocmit dosar penal.
Accident de circulatie cu trei victime
Stiri Neamt
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)