Asociația Națională de Combatere a Braconajului și Poluării Filiala Neamţ caută 3 voluntari
Asociația Națională de Combatere a Braconajului si Poluării Filiala Neamţ caută 3 voluntari în vederea pregătirii și formării lor în combaterea poluării, tăierilor ilegale de arbori și braconajului de orice tip: piscicol, silvic și cinegetic.
Scopul propus:
- diminuarea braconajului, unirea şi educarea pescarilor sportivi;
- autoperfecţionarea în scopul propus; extinderea şi eficienticizarea luptei antibraconaj;
- acțiuni de educare si cooptare a populaţiei în orice alte activităţi de protecţie a mediului,combaterea poluarii și monitorizari asupra zonelor cu probleme de mediu, delicte silvice si în alte proiecte .
Cei interesati pot trimite un CV si datele de contact la adresa de e-mail [email protected], pâna la data de 18 februarie . Tel 0799129856
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Detalii, ma anscriu si eu ….