Salvatorii din Neamț, sprijiniți de cei din Bacău pentru a transporta o gravidă la spital
O autospecială de primă intervenție și comandă cu o autoșenilată din partea ISU Bacău se deplasează în aceste momente pentru a oferi sprijin în județul Neamț, comuna Icușești, sat Mesteacăn pentru a transporta la spital o gravidă în 38 săptămâni. În urma căderilor masive de zăpadă, mai multe locuințe din comuna Icușești au rămas izolate.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Eu nu am nici o legatura !!
Nu cunosc persoana!
🙂 🙂 🙂