V-am votat pe dvs omul Dragos Chitic pentru ca sper sa faceti treaba buna,dar sa ne cereti sa votam partidul in care ati fost nevoit sa intrati e prea mult.Care partid,asta se numeste partid? Nu e decit o adunatura de babe isterice ce nu sint in stare sa-si aleaga un sef dintre ei si aduc tot felul de venetici(Agamita dandanache) de la Bucuresti(Norica Nicolai) de la Bacau si acum de la Iasi
V-am votat pe dvs omul Dragos Chitic pentru ca sper sa faceti treaba buna,dar sa ne cereti sa votam partidul in care ati fost nevoit sa intrati e prea mult.Care partid,asta se numeste partid? Nu e decit o adunatura de babe isterice ce nu sint in stare sa-si aleaga un sef dintre ei si aduc tot felul de venetici(Agamita dandanache) de la Bucuresti(Norica Nicolai) de la Bacau si acum de la Iasi
PNL=PDL!!! Sau ați uitat?