Joi, 8 decembrie, mai multe străzi din municipiul Piatra-Neamț vor rămâne fără apă potabilă
Compania Judeţeană APASERV SA anunţă beneficiarii săi că, în vederea executării unor lucrări la reţeaua de distribuţie a apei potabile, va sista furnizarea apei potabile în ziua de Joi, 08-12-2016, între orele 08:00 – 17:00, în municipiul Piatra-Neamţ: Stânjenelului, Piscului, Verii, Cerbului, Petru Movilă (de la intersecția cu str. Bistriţei până la intersecția cu str. Humăriei).
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)