A FOST ADOPTATA! Sissy, cățelușă salvată din câmp, spre adopție. URGENT!
Sissy este o catelusa sanatoasa, în vârstă de circa 3-4 luni. A fost deparazitata. Cantareste 2,5 kg si este pregatita pentru adoptie. Asteapta si ea sa aiba o familie iubitoare.
A fost gasita in camp, abandonata in zapada, fara mancare, apa sau adapost. A fost preluată de voluntarii de la Ham Piatra Neamt. Momentan e in siguranta. Dar cautam o casa si pentru ea.
Contact: 0740 850 495
Oferă o șansă la o #familie și o #casă animăluțelor abandonate.
Adoptă și tu:
Album căței spre adopție: http://bit.ly/2fPxNZU
Album pisici spre adopție: http://bit.ly/2fG0OJO
Pentru donații: PayPal [email protected]
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)