Seară dedicată muzicii de cameră, miercuri, 16 noiembrie, la Liceul de Arte “Victor Brauner”
Academia de Muzică „Gheorghe Dima” Cluj-Napoca, extensia Piatra-Neamţ în parteneriat cu Centrul pentru Cultură şi Arte „Carmen Saeculare” Neamţ, vă invită la o seară de muzică de cameră susţinută de Trio-ul „A Piacere” din Iaşi, ce îi are în componenţă pe: Călin Fărcăşel – flaut, Irina Laura Suceveanu – flaut, Andrei Enoiu – pian.
Evenimentul va avea loc miercuri, 16 noiembrie 2016, ora 18:00, la Liceul de Arte “Victor Brauner” din Piatra-Neamţ.
Intrarea este liberă.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)