Club Off Road Piatra-Neamț, locul 1 la Trial – 4×4 Bucovina
Bucovina 4×4 este o competiție amicală organizată la Rădăuți, o „noroială” de la care nu putea lipsi echipajul de la Club Off Road Piatra-Neamț (CORP). CORP a fost prezent la Trial 4×4 Bucovina cu un echipaj Open/Extrem format din Robert Țuțuianu – pilot și Valentin Ciobanu – copilot.
Evenimentul s-a desfășurat pe durata a două zile, respectiv 5-6 noiembrie 2016, fiind deschis tuturor iubitorilor de natură și off-road, atât posesorilor de auto 4×4 echipate și mai puțin echipate, cât și celor casre au dorit să urmărească evoluția în teren a autovehiculelor.
CORP a fost și de data aceasta pe podium – Locul 1 la TRIAL – 4×4 BUCOVINA.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)