Dispecerat de deszăpezire PUBLISERV
Informăm cetățenii municipiului Piatra-Neamț că firma Publiserv SA va asigura anul acesta serviciul de deszăpezire și combatere polei. Astfel, punem la dispoziție telefoanele: 0748- 213100 și 0756-163814 pentru eventualele sesizări. Dispeceratul de deszăpezire va sta la dispoziție 24 ore din 24, pregătit pentru a putea interveni prompt în scopul de a rezolva orice situație ce ține de serviciul de deszăpezire și combatere polei.
Conducerea Publiserv SA
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Daca aceasta sifonatoare de bani din bugetul primariei va deszapezi ca si pana acum ,m-am lamurit.