Muzeul de Știinte Naturale Piatra-Neamț și Muzeul Memorial ,,Ion Creangă” Humulești, închise pentru dezinsecție și curățenie
Muzeul de Știinte Naturale Piatra-Neamț și Muzeul Memorial ,,Ion Creangă” Humulești vor fi ănchise, în perioada 24- 26 octombrie. Conform reprezentanților Complexului Muzeal Județean Neamț, în această perioada se vor executa acțiuni de dezinsecție și curățenie. La Muzeul de Știinte Naturale Piatra-Neamț se va face dezinsecție, iar la Muzeul Memorial ,,Ion Creangă” Humulești curățenie.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)