Duminică a avut loc extragerea Loteriei bonurilor fiscale emise în perioada 1-30 septembrie
Duminică, 16 octombrie, a avut loc extragerea Loteriei bonurilor fiscale emise în luna septembrie. La extragere au ieșit căștigătoare bonurile emise în data de 9 septembrie, în valoare de 440 lei.
Dacă sunt peste 100 de cereri de revendicare a premiilor, va fi organizată cea de-a doua extragere, pentru determinarea a maximum 100 de bonuri câştigătoare.
Rezultatele extragerii vor fi publicate pe site-ul Ministerului Finanţelor Publice, al Agenţiei Naţionale de Administrare Fiscală şi al C.N. „Loteria Română”, pentru o perioadă de minimum 30 de zile.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)