În data de 13 octombrie, Poliția locală a găsit o sumă de bani în zona cartierului Precista
În data de 13.10.2016, o echipă din cadrul Poliției locale Piatra Neamț, efectuând serviciul de patrulare în scopul menținerii ordinii și siguranței publice în zona cartierului Precista din municipiul Piatra Neamț, a găsit o sumă de bani care, ulterior, a fost depusă la sediul Poliției locale.
În acest sens anunțăm deținătorul sumei pierdute să se prezinte la sediul Poliției locale Piatra Neamț din str. Viforului nr. 14.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)