Ședința de îndată a Consiliului Local Piatra-Neamț 11.10.2016
Astăzi, 11 octombrie 2016, a fost convocată în ședinţă de îndată Consiliul Local al Municipiului Piatra Neamţ, cu un singur proiect pe ordinea de zi: HOTĂRÂRE pentru modificarea HCL nr.238/21.09.2016 privind desemnarea reprezentanților Consiliului Local în comisiile de concurs pentru ocuparea funcțiilor de Director și Director adjunct din unitățile de învățământ preuniversitar de stat, aflate pe raza municipiului Piatra Neamț.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Pe cand o sedinta in care sa hotarasca sa se lase luminile aprinse pe strazi macar pana la 7:30 cand este ora de varf in Piatra?
Dar o sedinta prin care sa se desfiinteze taxarea cetatenilor din Piatra care intra cu autoturismul in piata engros?
Desfiintarea Parkimg, Xdatasoft, etc.ca si asa merg in pierdere?