Pisoi iubitori spre adopție
Suntem 3 pisoi foarte iubitori si torcareti si ne cautam un stapan care sa aiba grija de noi si pe care, in schimb, sa-l iubim, sa-i facem cozonacei in fiecare seara si pe care sa-l distram zilnic cu giumbuslucurile noastre.
Avem 2 luni jumatate, suntem educati la litiera, papam orice (nu suntem mofturosi la mancare), suntem foarte sociabili si jucausi, 1 fetita (gri cu blana lunga) si 2 baietei tigrisori).
Tel contact: 0736.623.343
Predare in Piatra Neamt
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)