La trezoreria din Piatra-Neamț unui angajat i s-a făcut rău și a fost luat cu ambulanța
În jurul orei 12.00 unui angajat al Trezoreriei din Piatra Neamț i s-a făcut rău. Colegii au sunat la ambulanță, angajatul trezoreriei fiind transportat de urgență la Spitalul Județean de Urgentă Neamț.
Încă nu se știe de la ce i s-a făcut rău funcționarului și nici care este starea lui actuală, el fiind acum la Unitatea de Primiri Urgențe a Spitalului. Din ce spun martorii, se pare că la preluarea de către ambulanță angajatul trezoreriei nu dădea semne că ar fi conștient.
Vom reveni cu detalii.
Completare
Se pare că a fost vorba nu de un angajat al trezoreriei, ci de un client aflat la etajul 7 al clădirii. Persoana se află încă la spital pentru investigații
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Nu