Cățelușă afectuoasă, spre adopție
Cățelușă blândă, găzduită temporar de o persoană iubitoare, dar care nu îi poate oferi adăpost permanent, caută un om bun care să o adopte pe viață. Este deparazitată, foarte sociabilă și afectuoasă.
Cei care doresc să facă o faptă bună o pot adopta, mai ales că nimic nu se compară cu iubirea necondiționată oferită de un câine, deci beneficiul e de ambele părți.
Contact: 0722.640.989
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)