Luni, 4 iulie, se ia apa în satul Bistrița, pe strada Petru Rareș
ApaServ anunţă beneficiarii săi că, în vederea executării unor lucrări la reţeaua de distribuţie a apei potabile, va sista furnizarea apei potabile în ziua de Luni, 04.07.2016, între orele 08:00-12:00, în satul Bistriţa, pe str. Petru Rareş (de la intersecţia cu Drumul Mănăstirii Bistriţa până la Depozitul de Materiale de Construcţii Didcomcontur).
Mulţumim pentru înţelegere.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)