Zilele Orașului – evenimente pentru pasionații de automobile
Pasionații de automobile se pot delecta în săptămâna dedicată zilelor municipiului Piatra-Neamț cu două evenimente de profil:
23-26 iunie Târgul Auto Piatra-Neamț 2016, în parcarea Galeriilor Olimp, organizator Camera de Comerț și Industrie Neamț
23-26 iunie Campionatul National de Off Road –„Off road Trophy Piatra Neamt”, organizator Asociatia Corp-Club Off Road Piatra Neamț (plecările se vor face din Complexul Peste Vale, probele se vor organiza la Bâtca Doamnei) – mai multe detalii pe pagina de Facebook a evenimentului.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Da mergeți la zilele orașului sa l vedeți pe ăla cu portavoce cum umbla printre tarabe sa vadă daca au depășit spațiul cu un metru… Vorbind un metru un milion (o suta de lei)si daca spui ceva , spune dansul ” chem politia cine esti dumneata si ce știi ? Ce treaba ai aicea”?dar … Sunt trambuline pt copii care dedesubt sunt pline de buruieni , aia plătesc si nu au apa si vând mici si cârnăciori , au pus niste wc , care nu poți intra, la aia cu tarabele , plătesc un milion pe metru, PT CE? Nici iarba nu-i cosită , domnule primar Dragoș Chitic astea sunt promisiunile? Ce am votat noi , si ce faceți dv
De aia vine Tăriceanu la ședința .