Accident pe str. G-ral Nicolae Dăscălescu
În dimineața zilei de vineri, 27 mai, pe str. G-ral Nicolae Dăscălescu a avut loc un accident rutier. Din informațiile preliminare nu s-au înregistrat victime, însă două autoturisme au fost avariate. Se pare că un autoturism de culoare albastră s-a înscris de pe banda 2 pe banda 1 de mers, fără a se asigura. Autoturismul care venea din spate, de culoare gri, nu a putut evita impactul și s-a produs o tamponare.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)