Noi demisii în PSD
Azi au mai demisionat din PSD domnul Timaru Neculai, președinte executiv la PSD Piatra-Neamț, Silvia Baidan, consilier local la Piatra-Neamț și Irina Secară, președinta interimara de la Organizația de Femei.
Aceste demisii vin după ce doamna Aurelia Simionică, președinta organizației PSD Piatra-Neamț și alții au demisionat zilele trecute din Partidul Social Democrat.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
SLUGILE lui 3,14nalti n-au ce cauta intr-un partid ce se vrea reformat !