În seara aceasta, la TVM, la ora 21.00: De ce pleacă oamenii din PSD? – invitat Aurelia Simionică
În seara aceasta, la TVM, începând cu ora 21:00, puteți umări la emisiunea „De vorbă cu Iosub Robert” un dialog cu invitata Aurelia Simionică, fost viceprimar de Piatra-Neamț, fost membru PSD Neamț, fost președinte al organizației municipale a social democraților. În cadrul emisiunii se va discuta despre decizia plecării domniei sale din PSD, motivele din spatele deciziei, consecințe și planuri de viitor.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)