Atac dur la adresa primarului din Târgu Neamț
Domnul Harpa de la PSD, primarul de Târgu Neamț, a fost atacat dur de contracandidatul sau de la PNL , domnul Traian Humulescu, candidatul PNL la aceeași funcție. Liberalul a spus că s-au făcut lucruri bune în oraș, proiecte frumoase și nu a avut ce să-i reproșeze actualului primar decât ceva probleme de comunicare. Chiar am rămas blocați cum un PNL-ist își apreciază contracandidatul PSD-ist, de parcă ar avea un blat cu acesta sau i-ar fi frică de ceva. Aproape că se citea în ochii lui Humulescu rușinea de a candida contra lui Harpa.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Unde este atacul dur?
Asa este, ati sesizat bine!
E normal sa fie blat atat timp cat dl Tapu Nazare joaca la 2 capete