Atenție, marți se oprește apa. Vezi aici zonele afectate
ApaServ anunţă beneficiarii săi că, în vederea executării unor lucrări de reparaţii la reţeaua de distribuţie a apei potabile, va întrerupe furnizarea apei potabile în ziua de MARTI, 09-02-2016, între orele 09:00 – 15:00, în municipiul Piatra Neamt, pe strazile:
- Terasei,
- Zefirului,
- Izvoare,
- Aurel Baiesu,
- Nordului,
- Transilvaniei,
- Cracau,
- Prieteniei,
- Marasti,
- Pescarus,
- 1 Mai,
- Moldovei,
- Aliantei.
Ne cerem scuze pentru disconfortul creat şi mulţumim pentru înţelegere tuturor utilizatorilor serviciilor de apă şi de canalizare afectaţi de întreruperea furnizării apei potabile.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)