Atenție, se oprește apa în Dărmănești
”Compania Judeţeană APASERV SA, anunţă beneficiarii săi că, în vederea executării unor lucrări de reparaţii la reţeaua de distribuţie a apei potabile, va întrerupe furnizarea apei potabile în ziua de miercuri, 03.02.2016, între orele 08.00 – 16.00, în municipiul Piatra-Neamt, pe străzile:
- Hangului,
- Grigore Ureche,
- Pepinierei (inclusiv Fabrica de pâine “Lucia”),
- Poiana Teiului,
- Audia (inclusiv Liceul “Gheorghe Asachi”),
- Boboteni.
Ne cerem scuze pentru disconfortul creat şi mulţumim pentru înţelegere tuturor utilizatorilor serviciilor de apă şi de canalizare afectaţi de întreruperea furnizării apei potabile. ”
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)