Atenție, miercuri se oprește apa în Piatra Neamț. Vezi aici zonele afectate
”Compania Judeţeană APASERV SA, anunţă beneficiarii săi că, în vederea executării unor lucrări de reparaţii la reţeaua de distribuţie a apei potabile, va întrerupe furnizarea apei potabile în ziua de miercuri, 03.02.2016, între orele 08.00 – 16.00, în municipiul Piatra-Neamţ, pe străzile:
- Terasei,
- Zefirului,
- Izvoare,
- Transilvaniei,
- Aurel Băeşu,
- Cracău,
- Prieteniei,
- Banatului,
- Mărăşti,
- Pescăruş,
- Moldovei.
Ne cerem scuze pentru disconfortul creat şi mulţumim pentru înţelegere tuturor utilizatorilor serviciilor de apă şi de canalizare afectaţi de întreruperea furnizării apei potabile. ”
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)